Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey
Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 - Yazdırılabilir Sürüm

+- Lee Min Ho Turkey | Minoz Turkey (http://www.minozturkey.com)
+-- Forum: Lee Min Ho (/forum-Lee-Min-Ho)
+--- Forum: LeeMinHo röportajları (/forum-LeeMinHo-roportajlari)
+--- Konu: Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 (/konu-Lee-Min-Ho-Ile-Hallyu-Ask-ve-Dahasi-Hakkinda-Bir-Roportaj-04-11-2014.html)

Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 - leylamira - 11-06-2014 07:09 AM

[Resim: lee-min-ho-0-799x450.png]

Oyuncu Lee Min Ho yakın zamanda yakışıklı yüzü ve "Lee Min Ho Over Flowers and Boys" başlığıyla High Cut dergisinin kapağında yer aldı.

[Resim: lee-min-ho-1.jpg]

Röportajda Min Ho, Kim Soo Hyun, Kim Woo Bin ve Lee Jong Suk ile birlikte , 4 Hallyu kralından biri olmaktan bahsetti."Bence tek bir resme odaklanmak kimse için iyi değil.Bazen Hallyu oyuncusu olarak anılmamızın biraz fazlaya kaçtığını düşünüyorum.Diğer yandan biz genç oyuncularla ilgili asıl konu kendi tarzımızın olması ve bunun enerji vermesi, bunlar bizi bir şekilde bağlı kılıyor."

[Resim: lee-min-ho-2.jpg]

28 yaşında olmak ve sevgililik hakkında soru sorulduğunda ise:"Bu konuya odaklanmak veya aşık olmak için vaktim yok.Aşık olmak istiyorum.Fakat şuanda bir sevgilim yok, olsaydı sadece üstünkörü buluşup/sevgili olup gerçekten aşık olmamış olurduk." dedi.

[Resim: lee-min-ho-4.jpg]

Oyuncunun yayınlanması beklenen bir filmi de var.Daha önceden ciddi bir rolde oynamak istediğini söylemişti ve bu filmdeki rolüde buna uygun oldu.Film Gangnam Bölgesindeki 70li yıllarda yaşanan emlak çılgınlığı ve karmaşasını konu alıyor.Lee Min Ho'yu ise bir çete elemanı olarak izleyeceğiz.

[Resim: lee-min-ho-3.jpg]

çeviri:Leylamira
kaynak:Ziyaretçilerin Bağlantıları Görebilmesi İçin Foruma Üye Olmaları Gerekiyor.

Sayfalara ve sitelere alıntı yapmak isteyenlerin çeviren kişinin adını belirtip MinozTurkey'den alıntıdır diye belirtmeleri gerekir.

RE: Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 - aleynaaminho - 11-06-2014 09:33 AM

Abartiya mi kaciyor?? Aish Min Ho bu mütevaziligi bir kenara birak istersen. Belkide yemek yemege bile valtin olmuyo cok calisiyosun herkesin gozunde sen varsin abartiliyo diyosun. Aman Allahim nasil bir insansin yaa her gun daha da baglaniyorum resmen. Ahh Min Ho ben senin bor an önce asik olmni istiyorum. Cunki boyle mutlu olursun belki... hep mutlu ol canim benim. ceviri icin tesekkurler unniii superdii

Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 - besra - 11-10-2014 03:37 PM

Yani şu yoğun programda sevgilim olsaydı yüzeysel bir ilişkim olurdu demiş çok samimi bir açıklama :) canım ellerine sağlık :)

Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 - mutlu çiğdem - 11-10-2014 06:39 PM

Her zaman ki gibi yine mütevazi bebeğim .O gerçek aşk istiyor gelip geçici yüzeysel ilişkiler değil eline sağlık canım

RE: Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 - amineminoz - 03-23-2015 02:12 AM

Onun sevgilisi olmak gercekten guzel bir duygu olusumu olurdu ;):)*^^@

Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 - rosemin - 03-23-2015 03:28 AM

tatlı

RE: Lee Min Ho İle Hallyu ,Aşk ve Dahası Hakkında Bir Röportaj.04/11/2014 - Yaseminminoz2 - 01-19-2021 01:48 PM

Hâlâ çok meşgul